AAU National Championships-Jr Olympic - Organization License 
                  2017 AAU JO Games - 7/29/2017 to 8/5/2017                  
                              Rynearson Stadium                              
 
Event 265  Boys 4x800 Meter Relay 12 years old
=============================================================================
    National: N 9:19.92  8/5/2016    Miami Gardens Xpress Track & F, Miami Ga
                         I Scott, J Gelin, M Gammons, R Chambers III         
    Team                                                 Finals  H# Alternate
=============================================================================
Finals                                                                       
  1 Miami Gardens Xpress Track and  'A'                 9:24.60   2          
     1) Dominick Grullon 05             2) Isaiah Scott 05                   
     3) Mekhi Gammons 05                4) Jaleel Gelin 05                   
     5) Jae-Lijah Cochran 05            6)                                   
  2 Fort Washington Knights  'A'                       10:00.39   2          
     1) Jayden Keels 05                 2) Michael Crisp 05                  
     3) Sayid Shakur 06                 4) Tarik Harris Jr. 06               
  3 Sonics Youth Track Club  'A'                       10:06.34   2          
     1) Damario Gee 05                  2) Todd Woods 05                     
     3) Kenneth Jones 05                4) Mason Chapman 05                  
     5) Jonathan Cooper 05              6)                                   
  4 Ultimate Speed Academy  'A'                        10:08.59   2          
     1) Cale Eldredge 06                2) Chase Storman 06                  
     3) Tyler Anderson 06               4) Joshua Trice 06                   
     5) Derek Fields Jr 05              6)                                   
  5 Virginia Elite Track Club  'A'                     10:19.01   2          
     1) Clinton Justis 05               2) Johnson Matthew 06                
     3) Jaiden Lailson 06               4) Jaymes Saunders 06                
     5) Isaiah Henley 05                6)                                   
  6 H-Town Track Club  'A'                             10:20.31   2          
     1) Christopher Holland 06          2) Jaedyn Ferguson 06                
     3) Justin Mack 06                  4) Mason Roseboro 05                 
  7 Blazers Track Club - Michigan  'A'                 10:25.04   2          
     1) Alex Munson 05                  2) Corey Pleasant 06                 
     3) Jar'Rece Johnson 05             4) Zaire Davis 05                    
  8 Willingboro Track Club  'A'                        10:25.21   2          
     1) Devin Torres 05                 2) Justin Greene 05                  
     3) Robert Conyer 05                4) Terrance Howard Jr 06             
  9 Pure Acceleration Track Club  'A'                  10:36.62   1          
     1) Avery Thompson 06               2) Corey Sanders Jr 06               
     3) Drayton Kolaras 05              4) John Sees 05                      
     5) Kyle Arber 06                   6)                                   
 10 Fort Washington Knights  'B'                       10:36.78   1          
     1) Allen Flakes 05                 2) Christian Leusch 05               
     3) Zachery Cameron 06              4) Wesley Solomon 06                 
     5) James Long Iii 06               6)                                   
 11 Baltimore White Knights  'A'                       10:36.88   2          
     1) Ramon Valentine IV 05           2) Cameron Davis 06                  
     3) Jaron Wells 05                  4) Kaden Curtis 05                   
     5) Amari Davenport 05              6)                                   
 12 D.C. Speed Track Club  'A'                         11:13.66   1          
     1) Caleb Johnson 06                2) Daniel Dudley 05                  
     3) Khari Wilson 06                 4) Nelson Alston 06                  
     5) David Gore 06                   6) James Robinson 05                 
 13 Ultimate Speed Academy  'B'                        11:13.71   1          
     1) Caleb Hoskins 06                2) Collin Simmons 06                 
     3) Parker Koons 06                 4) Tristan Williams 06               
 14 Austin Honey Badgers  'A'                          11:16.87   1          
     1) Andres Jasso 05                 2) Kahlil Hartman 06                 
     3) Marcus Flores 06                4) Stephen Williams 05               
 15 St. Louis Blues Track Club  'A'                    11:30.05   1          
     1) Adrian Hughes 06                2) Khalil Strini 05                  
     3) Rashad Smith 06                 4) Tyler Lemen 06                    
 16 Aoc  'A'                                           11:31.43   1          
     1) Aaron Gross 06                  2) Charles Murgia 05                 
     3) Ethan O'Kelly 05                4) Jackson Palmer 06                 
     5) James King 05                   6) Rohan Bryan 05                    
 17 Eagles Wings Track & Field Clu  'A'                11:40.01   1          
     1) Cedric Washington,Jr. 06        2) Ty'Lance Collier 06               
     3) Joshua Nelson 06                4) Keyandre Brandon 06               
     5) Ja'Kyrie Brown 06               6)